Види економічного ризику

 

Економіко-матиматичне моделювання ( готові шпаргалки )

 

Реферат на тему: Види економічного ризику

 

Економічний ризик пов’язаний із загальними змінами в економіці, що знаходяться практично поза прямим контролем окремих суб’єктів економічної діяльності. Розрізняють зовнішній і внутрішній економічний ризик. До зовнішніх відносять ризики, що безпосередньо не пов’язані з діяльністю якогось певного підприємства чи його клієнта.

Наприклад, політичні, соціальні, економічні ситуації, витрати підприємства та його клієнтів, що виникли як наслідок війни, нестійкості, приватизації, введення ембарго, економічної кризи в суспільстві, землетрусів, повеней, пожеж. Внутрішні ризики поділяються на ризики з основної та допоміжної діяльності підприємства.

Ризики, що пов’язані із основною діяльністю підприємства (банку) є найпоширенішими: кредитний, відсотковий, валютний ризики по розрахункових операціях, ризики по лізингових операціях. Ризики, що пов’язані з допоміжною діяльністю (банку):

Втрати по формуванню депозитів, ризик по нетрадиційним видам діяльності, ризик банківських зловживань, ризик по балансових операціях, ризик втрати позиції, репутації. Вони відрізняються тим, що майже завжди мають умовну, не пряму оцінку. Виражаються у втраченій вигоді.

Cторінки ( 1 )

 

Поисковый анализ сайта